Cenové srovnání nejoblíbenějších dámských parfémů

Přinášíme vám cenové srovnání vybraných nejoblíbenějších dámských parfémů z kolekce léto 2010. Porovnali jsme ceny v největších internetových obchodech a přehledně seřadili do tabulky.

Cenové srovnání

Srovnáváme pro vás ceny v největších českých eshopech s parfémy. Vybíráme nejoblíbenější a nejprodávanější značky parfémů. S naší pomocí najdete nejvýhodnější nabídku.

Dior J´adore EDP 50ml

Extrémně ženská průzračná květinová vůně, která v sobě snoubí jednoduchost s vytříbeností. Ženy jí podlehly! Řekly Jadore a zamilovaly se. Objevily nové dimenze svých emocí. Potěšení ještě smyslnější, ještě osobnější, tajné chvilky s vůní – v srdci i na těle. Ženskost vyhrála.

obchod cena
parfums.cz 1740,- Kč
parfemy.cz 1680,- Kč
parfem.cz 1650,- Kč
cosmo.cz 1990,- Kč
nejlevnejsi-parfemy.cz nenabízí

Bvlgari Omnia Crystalline EDT 65ml

Stejně jako přírodní křišťál, skrývá v sobě Omnia Crystalline mnoho rozmanitých vrstev – vonných tónů, které společně vytvářejí její originální a ojedinělou vůni. Počáteční tóny přinášejí vzrušující průzračnost svěžího bambusu v kombinaci se šťavnatým nashi. Tajemné srdce, vůně Omnia Crystalline, poodhaluje závoj, upředený z nitek vábivé něhy lotosových květů, aniž by porušoval svěží charakter celé kompozice. Decentní a smyslnou tečku tvoří balzové dřevo, které v sobě skrývá půvabnou hloubku duše celé vůně.

obchod cena
parfums.cz 1110,- Kč
parfemy.cz 1100,- Kč
parfem.cz 1090,- Kč
cosmo.cz 945,- Kč
nejlevnejsi-parfemy.cz 918,- Kč

Dolce & Gabbana Light Blue EDT 50ml

Při prvním nadechnutí zaznamenáte „živou vůni“ jablka Granny Smith, mladistvou a jiskřivou, průzračnou vůni bambusu a barevnost modrých zvonků. Poté rozpoznáte specifickou vůni pižma, přinášejícího pocit. všudypřítomné svěžesti.

obchod cena
parfums.cz 1280,- Kč
parfemy.cz 950,- Kč
parfem.cz 1250,- Kč
cosmo.cz 1080,- Kč
nejlevnejsi-parfemy.cz 962,- Kč