Cenové srovnání nejoblíbenějších pánských parfémů

Přinášíme vám cenové srovnání vybraných nejoblíbenějších pánských parfémů z kolekce léto 2010. Porovnali jsme ceny v největších internetových obchodech a přehledně seřadili do tabulky.

Cenové srovnání

Srovnáváme pro vás ceny v největších českých eshopech s parfémy. Vybíráme nejoblíbenější a nejprodávanější značky parfémů. S naší pomocí najdete nejvýhodnější nabídku.

Hugo Boss Boss No.6 EDT 100 ml

Muž Boss No. 6 je cílevědomý se zdravou dávkou sebedůvěry. Výrazná mužná vůně definuje úspěch, vyzařuje sebevědomím a zdůrazňuje smyslně emocionální stránku mužského charakteru. Jedná se o luxusní citrusově-kořeněnou vůni, jež uchvátí každou opravdovou dámu. Vhodná pro každodenní nošení.

obchod cena
parfums.cz 1100,- Kč
parfemy.cz 1050,- Kč
parfem.cz 890,- Kč
cosmo.cz 1030,- Kč
nejlevnejsi-parfemy.cz 1057,- Kč

Lacoste Essential EDT 125ml

Lacoste Essential, tím myslíme svobodu a radost. Právě tyto pocity v nás má evokovat i nová Lacoste Essential, z níž zaznívá apel: Udělejte si čas sami na sebe a na to, co vás skutečně baví! Lacoste Essential má stejnou příchuť jako víkendy plné zábavy a setkání s lidmi, které vždy rádi vidíme. Ale je i mnohem víc, protože svoboda je specifický stav mysli: jde o osvícený názor na práci, vztahy a vlastně na celý život. Nová vůně Lacoste Essential evokuje ducha značky vtěleného do flakónu sofistikovaná a zářivá, svěží a uklidňující, klasická i moderní zároveň. Její poselství se dá charakterizovat jako svěžest bez hranic. Jednoduchou myšlenku dovádí k naprosté dokonalosti Lacoste Essential.

obchod cena
parfums.cz 1040,- Kč
parfemy.cz 1090,- Kč
parfem.cz 1150,- Kč
cosmo.cz 970,- Kč
nejlevnejsi-parfemy.cz 1350,- Kč

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme EDT 100ml

Acqua di Gio pour Homme je svěží, transparentní, jiskřivá pánská vůně. Silný, svobodný, divoký a mysteriózní muž. Celá kompozice parfému Armani Acqua di Gio pour Homme je postavena na perfektní harmonii sladkých a slaných tónů mořské vody a jemných nuancí pocitu slunečního tepla na holé kůži.

obchod cena
parfums.cz 1460,- Kč
parfemy.cz 1390,- Kč
parfem.cz 1550,- Kč
cosmo.cz 1390,- Kč
nejlevnejsi-parfemy.cz 1320,- Kč

1 komentář u “Cenové srovnání nejoblíbenějších pánských parfémů”

Diskuze je uzavřena.