Metrosexuál je minulost, buďte neosexuál

Trendy se mění. Zženštilí přeparfémovaní muži se dostávají mimo zájem žen, prokázala rozsáhlá studie. Moderní ženu teď zajímá neosexuál.

Ženy už o metrosexuály nemají zájem

Trávíte pravidelně v koupelně dlouhé hodiny péčí o svůj zevnějšek? Myslíte, že vám to zaručí úspěch u žen? To už neplatí. Rozsáhlá studie prokázala, že 80% žen již nepřitahují zženštilí muži, známí jako metrosexuálové. Ženy už nechtějí muže, kterým bude úprava svých vlasů trvat déle než jim. Ztrácejí zájem o chlapa trávícího více času v drogerii výběrem parfému než v železářství výběrem kladiva.

Pro zaručený úspěch u žen dříve stačilo nakoupit značkové oblečení, obrovské sluneční brýle a hodinky, tuny gelu na vlasy a litry parfému. Když jste se ještě mezi řečí zmínili o své citlivé duši, bylo vyhráno. Dnes tak už snadno slavit úspěch nebudete. Po jakém muži tedy ženy touží?

Přichází neosexuál

Dnešní žena si žádá muže činu. Osloví ji opravdový chlap, trochu drsňák, se smyslem pro humor. Můžete to nazvat renesancí gentlemana. Ženu zaujmete spíše vypracovanými svaly než dokonale upravenými vlasy. Jak tedy vypadá ideální neosexuál?

Zahoďte značkové svetříky a oblékněte koženou bundu. Neholte se dvakrát denně, ale jednou za týden. Použijte vhodný parfém, úspěch má vůně připomínající surovou kůži. Pro inspiraci můžete zabrousit do světa hollywoodských celebrit. Ženy teď letí na herce typu Hugh Jackman.