shutterstock.com

shutterstock.com

Povánoční slevy jsou pro mnohé příjemným zakončením vánočních svátků. Mohou výhodně nakoupit zboží, které by si za plnou cenu nedopřáli. Navíc mnoho z nás se vydá proměnit peněžité dary za věci, které potřebují a které pod stromečkem nenalezli. Kdy se mohou nedočkavci těšit na první pády cen?

Kdy začínají povánoční výprodeje?

Výprodeje zboží zpravidla začínaly hned po vánočních svátcích, tedy 27.12. Ovšem v poslední době se prodejci snaží nalákat zákazníky na koupi levných vánočních dárků na poslední chvíli. Začnou tedy zlevňovat dokonce již několik málo dní před Vánoci. V některých obchodních řetězcích i na internetových obchodech se začaly objevovat první slevy již v pondělí 22.12.

Pokud ale nemilujete obchody plné lidí zběsile hledajících výhodnou koupi, můžete zlevněné zboží nakoupit i z pohodlí domova. Rovněž internetové obchody nechávají v průběhu Vánoc padat ceny, a to o 25-70 %! Zpravidla se slevy týkají zboží, které se hůře prodává nebo jsou to staré kolekce.

Co se vyplatí kupovat v povánočním výprodeji?

Nejvyhledávanějším zbožím ve výprodejích bývá elektronika a oblečení, v těchto kategoriích společně s obuví a hračkami také naleznete nejlákavější slevy. Oblečení si málokdo troufne někomu pod stromeček nadělit, jelikož je velmi těžké odhadnout velikost i vkus obdarovaného. K doplnění šatníku se proto vyplatí využít případných finančních darů a zakoupit za výhodné ceny kvalitní oblečení či obuv a rozšířit tak vánoční nadílku o moderní oblečení dle vašeho vkusu.

Kde výhodně nakoupit oblečení?

Kamenné obchody s oblečením někdy pro velký zájem o zlevněné zboží připomínají rušnou tržnici, kde především ženy bojují o nejpěknější kousky oblečení v příslušné velikosti. Daleko pohodlnější je tedy nákup přes internet, kde se velmi přehledně zorientujete v nabízených velikostech i cenách, které jsou v kamenných obchodech mnohdy nejasně vyznačeny.

Missing Johnny dámské tričko, zdroj: europefashion.cz

Missing Johnny dámské tričko, zdroj: europefashion.cz

Oblíbeným internetovým obchodem s oblečením je například europefashion.cz, který nabízí kvalitní zboží od řady známých značek. Naleznete zde nové zboží, ale vybírat můžete také v cenově výhodné kategorii second hand.

Výhodné nákupy zde můžete udělat nejen po Vánocích, obchod nabízí příznivé slevy v průběhu celého roku, nejvýhodněji potom pořídíte poslední kusy v kategorii likvidace. Aktuálně může získat bonus 100 Kč na váš povánoční nákup v minimální výši 500 Kč (nabídla platí do 31.1.2015).

Desigual PARADISE dámské šaty, zdroj: europefashion.cz

Desigual PARADISE dámské šaty, zdroj: europefashion.cz

V současné době zde obzvlášť výhodně nakoupíte trička, která jsou zlevněna o 25-50 %, některé vybrané typy dokonce až o 70%. Naleznete zde tílka, moderní dlouhá trička v elegantním i sportovním provedení. Nechybí ani velmi originální asymetrické střihy s jedním rukávem. Výběr je vskutku pestrý.

Velké slevy objevíte i v kategorii sukní a šatů. Letní šaty a sukně jsou zlevněny o 15-50 %. Vybírat můžete mezi všemi délkami šatů i sukní v mnoha barevných odstínech. Romantické ženy jistě nadchnou elegantní volánové sukně rozmanitých střihů i vzdušné letní šaty na ramínka se splývavou sukní.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.