Oživte nudné zimní oblečení šperkem

Celkem běžné je vidět na ulici lidi, kteří mají skutečně atypické zimní doplňky. Klasickou čepici, zda šál ozdobený šperky dnes můžete vidět běžně, není to nic speciálně.

Vždyť v zimních měsících nikdo nevidí, jaké krásné šperky schováváte pod zimním kabátem, či bundou, a proto své šperky můžete okolí ukázat na oblečení. Krásnou nových náramkov si pod tlustým svetrem všimne jen málokdo, a náhrdelník s diamanty, který Vám daroval váš partner si odložte raději na léto.

A jak si můžete zvýraznit své zimní oblečení? Černý kabát zvýrazní stříbrná brož se zvířecím vzorem. Dámské kabáty s tříčtvrtečními rukávy oživí dlouhé rukavice zdobené drobnými korálků a imitace prstenů na prstech. Šála má za úkol především zajistit přísun tepla na krk, ale třásně šálu zdobené přívěsky na mobil mu dodají šmrnc. Kabelka by měla být co největší, abyste do ní pomestili vše, co potřebujete. Na ramínko můžete připevnit řetízek, kterou jste již déle nenosily. Stačí ji jen omotat kolem ramínka a vznikne zajímavá kreace.

Po návratu z práce se převlečte do pohodlného domácího oblečení a dopřejte si relax před televizorem v pohodlí Vaší oblíbené sedačky. Čas si můžete zkrátit právě výrobou speciálních doplňků na oblečení. Na ulici se pak stanete středem pozornosti všech kolemjdoucích.

Během chladných dnů byste neměli zapomenout ani na svých mrňousů a zajistit jim pocit tepla i díky čepici, šálu a rukavicím s motivem Hello Kitty. Pokud chcete, aby Vaše dítě bylo in, nezapomeňte mu zakoupit i ostatní doplňky z kolekce Hello Kitty. Tričko, rifle, kabátek zda hodinky Hello Kitty potěší každého prcka.

1 komentář u “Oživte nudné zimní oblečení šperkem”

Diskuze je uzavřena.