Pečujeme o svou image

Chtěli byste si nějak vylepšit vzhled, ale zdá se vám, že víc už dělat skutečně nemůžete? A jste si jistí, že jste zkusili všechno možné?

Přečtěte si nás článek a třeba zjistíte, že je ještě na čem pracovat. Důležité je samozřejmě první dojem, který člověk udělá, takže to co máte právě na sobě vás začlení do společnosti nejdříve. Dalším faktorem je vůně. Koupě správného parfému byste neměli podceňovat, protože je to právě vůně, co tak zásadně působí na opačné pohlaví. Ovšem být dobře oblečen a příjemně vonět určitě není vše.

Čemu bychom měli dále věnovat pozornost?

Kromě dobré vůně by jsme se měli zaměřit i na značku oblečenie, čerství dech, čisté zuby (bělení zubů) a v neposlední řadě i pěknému účesu. Pokud vhodně zkombinujete všechny tyto faktory, je zlepšení vaši image na dobré a jasné cestě.

Jak je to s účesem?

Dobrý účes je velice důležitou podmínkou úspěšnosti vaši image, protože na úpravě vlasu je vidět jak moc o sebe dbáte. Jinak působí člověk s nagelovanými vlasy a jinak člověk s afrocopánky (clip-in). Váš účes by vás mě vystihovat a měl by všem, k jakému stylu vás to táhne.

Důležitá je i péče o zuby

Ač se to nezdá většina lidí při prvním setkání koukne do očí a hned potom na ústa a zuby, takže by bylo krajně nevhodné zanedbávat tento druh hygieny. Pokud je barva vašich zubů bílé hodně vzdálena a vy s tím nemůžete nic dělat, protože je to dáno přírodou, pak se nebojte.

Existují totiž speciálním postupy bělení zubů. Základem je navštívit zubaře a ověřit si, jestli máte na bělení zubů dost kvalitní sklovinu. Pokud ano můžete si vybrat ze dvou postupů. Prvním z nich je požádat o bělení lékaře, tato metoda je nejbezpečnější ale i nejdražší. Druhý postup je zakoupit bělicí pastu v lékárně a s bělením si poradit sami.