Recept na vášnivou noc – erotické spodní prádlo

Říká se, že erotické prádlo je potěchou pro ženu, která se v něm cítí svůdně a sexy, ale samozřejmě i pro muže, který tak může všechny její přednosti obdivovat v kombinaci s krásnými materiály, střihy a tvary.

Nejen vůně je důležitá pro navození té správné atmosféry. Žádná vášnivá noc se rovněž neobejde bez správného spodního prádla a je tak zaručeným tipem na to, jak každé hrátky pořádně okořenit. Jaké kousky by vám určitě neměly chybět?

Chvilky ve dvou, při kterých vás nikdo neruší a kdy se věnujete jen jeden druhému, jsou nejhezčí součástí partnerského či manželského života. Určitě proto stojí za to si je ještě více zpříjemnit a ozvláštnit. Erotické prádlo je jednou z nejdostupnějších možností, jak toho dosáhnout.

Erotické prádlo nejsou jen podprsenky a kalhotky

Když se řekne erotické prádlo, vybaví se mnohým podprsenka a kalhotky s krajkami a obvykle v černé či červené barvě. Nechte svou fantazii pracovat a zbořte tyto stereotypní představy. Odložte stud a pořiďte si kombinace, které překvapí nejen vás samotnou, ale i vašeho miláčka. Pro začátek můžete vyzkoušet tipy uvedené na řádcích níže.

Tip: Vyzkoušejte i odvážné dámske šaty

Smyslné košilky podporují fantazii

Košilka může být romantická i dráždivá, záleží nejen na střihu a použitém materiálu, ale i barvě. Je to navíc vysoce pohodlný kousek, ve kterém se příjemně odpočívá a spí. Může být plně průhledná, s krajkou i bez ní a dalšími méně i více nápaditými ozdobami. Zkuste do ložnice místo obvyklého pyžama přijít ve svůdné košilce a uvidíte, jak svou polovičku potěšíte.

Korzety jsou sexy

Pokud chcete vsadit na skutečnou jistotu, že ulahodíte oku svého partnera, pak vás určitě nadchne korzet. Ten k erotice obecně nedomyslitelně patří. Zdůrazněte vaše sexy linie a dejte na odiv svou ženskost, s korzetem se vám to bez pochyby povede. Nikdo mu totiž neodolá.

1 komentář u “Recept na vášnivou noc – erotické spodní prádlo”

  1. Nebo erotické korzety jsou vynikající. Značky jako Nea-LivCo Corsetti zde samozřejmě najdete a jako dárek pro svého partnera je podle mých zkušeností lepší, než parfém a podobné blbosti ;-)

Diskuze je uzavřena.