Tipy na valentýnské dárky

Častým dárkem, kteří si dávají na Valentýna zamilovaní jsou parfémy. Přinášíme vám několik tipů jejímž výběrem zaručeně neuděláte chybu.

Vybrat správný parfém pro vaši partnerku nebo partnera je pro mnohé náročný úkol. Výběr je nejlepší začít tajným průzkumem a zjistit jaké typy a značky vůní váš protějšek používá. Koupí podobně vůně je malá pravděpodobnost, že uděláte při výběru chybu. Nicméně takovým výběrem partnera příliš nepřekvapíte, proto pokud chcete mít úspěch, doporučujeme sáhnout do vod neprobádaných a vybrat něco úplně jiného. Níže přinášíme několik tipů na valentýnské parfémy pro muže a ženy.

Pro vytvoření následujících tipů jsme využili dlouholetých zkušeností prodejce xparfemy.cz u kterého můžete koupit nejlevnější parfémy.

Parfémy pro ženy

Lanvin Eclat D‘ Arpege

Základem tohoto parfému značky Lanvin je bílý cedr z Libanonu, sladké pižmo a vzácná ambra. Pokud bychom měli jeho vůni charakterizovat, pak nejvíce připomíná svěžest šeříku a výrazný tón lístků sicilského citrónu. Můžete ho koupit nyní za akční cenu 750Kč včetně dopravy na Lanvin Eclat D‘ Arpege.

Dolce Gabbana Light Blue

Základem tohoto parfému značky Dolce Gabbana je cedrové dřevo, ambra a pižmo. Tento základ patří dnes k nejoblíbenějším a jemně dotváří celkový ráz parfému. Jeho vůně lze charakterizovat jako sicilský citron spojený se zeleným jablkem Granny Smith. Obzvlášť vhodný je pro mladé dívky. Můžete ho koupit za 1250Kč včetně dopravy na Dolce Gabbana Light Blue.

Parfémy pro muže

Hugo Boss Boss No.6

Naprostá klasika již po řadu let od značky Hugo Boss. Obecně je tato značka u mužů velice oblíbená a doporučujeme, pokud nechcete zvolit klasiku, vybrat jinou řadu od této značky. Jejím výběrem nemůžete udělat chybu. Můžete ho koupit za 1130Kč včetně dopravy na Hugo Boss Boss No.6.

Lacoste Essential

Značka Lacoste patří k luxusu. Jeho koupením tak vyjádříte, jak moc pro vás znamená. Základem tohoto parfému je santálové dřevo a pačuli. Můžete ho koupit za 1070Kč včetně dopravy na Lacoste Essential.

A jaký parfém jste vaší lásce koupili vy? Podělte se s námi v komentářích.