Vůně je prvořadá

V kabelce žádné ženy nesmí chybět krásné vonící parfém. Nabídka parfémů je pestrá, a každá žena by si měla zvolit mezi parfémy ten, který je přesně takový, jaká je ona.

A jaký parfém si má zvolit žena, která chce držet krok s módou? Měl by to být predovštkým parfémy, který je přesně takový, jaká je žena. Měl by vystihovat její podstatu a krásu. Pro ženy, které mají rádi čistotu, ženskoť, smyslnost a rádi se nehávajú unášet kouzlem je určena vůně i Chanel Allure. Je to ovocno-květinová vůně, jejíž vrch tvoří citron a mandarinka, srdce májová růže, jasmín, pivoňka, magnólie, zimolez a leknín, základ vůně tvoří vetiver a vanilka.

Žena 21.století je nejen inteligentní, ale přesně ví, po čem touží a co chce dosáhnout. Perfektní outfit je pro ni samozřejmý. Její oblečení vyzařuje charisma, originalitu, důvtip a kousek fantazie. Dokonalá souhra barev a tvarů je pro ni samozřejmostí. Nejmodernější kousky od nejznámějších návrhářů nechybí v jejím šatníku. Botník je plný nejmodernějších topánok všech barev.

Pokud žena otevře svou šperkovnici, je hned vidět, že je odbornice na módu. Ke každému oblečení má přichystán také vhodný šperk. Dražší kousky na speciální příležitosti a levnější na běžné denní nošení do práce či na setkání s přáteli. Náušnice, náramky, náhrdelníky a prsteny zdobené šperky swarovski ve všech barvách.

Tak to je ona, žena 21.stroročia ….