Dámské parfémy

Parfémy pro ženy

Parfém je dnes již nezbytným doplňkem každé ženy. Příjemná vůně dotváří celkový dojem a vzbuzuje příjemné pocity. Bez parfému by správná žena neměla vůbec vycházet z domu. Výběr parfému je zejména otázkou vkusu, každý vnímá vůně odlišně. Je třeba také respektovat příležitost, jiný parfém použijeme do práce a jiný do divadla. Výběr na trhu je velmi široký, obchodníci nabízejí řádově stovky variant a vybrat si může být oříšek. Chybu neuděláte, pokud zvolíte výrobek renomované firmy jako Chanel, Dior, Hugo Boss nebo Versace.

Kolik jakých parfému vlastnit?

Abyste mohli zvolit vždy vhodný parfém pro každou příležitost, je třeba mít z čeho vybírat. Ženám se obecně doporučuje vlastnit minimálně 5 různých parfémů. Optimální množství je 8 až 10 kusů v menších baleních a různých světových výrobců. S tímto výběrem již můžete snadno zvolit parfém pro každou příležitost.

Parfémy pro různé příležitosti

Do práce zvolte lehkou a decentní vůni, které nabízejí značky Kenzo nebo Lacoste. Pro společenské události se poohlédněte po výraznějších vůních jaké nabízejí značky Calvin Klein nebo Dolce & Gabbana. Rafinované a ženské vůně zvolte pro večerní příležitosti, najdete je u značek Dior nebo Yves Saint Lauren.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *