Pánské parfémy

Parfémy pro muže

Současný muž je nejen dobře oblečen a upraven, ale také příjemně voní. Parfémy již zdaleka nejsou pouze doménou žen. V případě mužů se ale pravé parfémy používají minimálně, k dispozici jsou spíše toaletní vody s mírně nižší koncentrací vonných látek. Vybírat můžete z nepřeberného množství značek a variant. Volba je zejména otázkou vkusu, přihlédnout byste měli také k příležitosti. Chybu neuděláte volbou výrobku renomovaných značek Hugo Boss, Versace nebo Armani.

Jak vybrat parfém pro muže

Výběr parfému se může zdát obtížným. Nabídka zahrnuje stovky variant a každý má jiný vkus. Platí, že vnímání vůně je subjektivní. Proto každý člověk vnímá vůně mírně odlišně. Řiďte se proto zejména svým nosem, co voní někomu jinému nemusí vonět vám. Pokud vybíráte vůni pro muže jako dárek, může být vodítkem speciální nabídka některých výrobců, kteří nabízejí ucelenou sadu pro ni i pro něho.

Jaký parfém pro jakou příležitost

S jedním parfémem si určitě nevystačíte. Zatímco ženám se doporučuje vlastnit nejlépe 10 parfémů, běžný muž si vystačí s 3 až 5 variantami od různých značek pro různé příležitosti. Platí zde obdobná doporučení jako pro ženské parfémy. Tedy do práce spíše lehčí a nepříliš výrazná vůně, které nabízejí značky Davidoff nebo Lacoste. Na večírek pak můžete zvolit vůni výraznou od značek Armani nebo Hugo Boss.

1 komentář u “Pánské parfémy”

  1. Svět mužských parfémů je zajímavý, škoda jen že jej skoro víc sledují ženy, než samotní muži. :(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *