Čas obměnit šatník!

Jakmile se trochu oteplí, je čas provětrat skříně. Uložit svetry a vytáhnout lehká letní trička a tílka. Jaké každoroční nemilé překvapení, většinou pro ženy, že vlastně žádné nemají, protože ta loňská trika jsou přece už onošená. Trička jsou základem každého šatníku, takže jich není nikdy dost. Buďte připraveni na horké letní dny a pár si jich nakupte už teď.

Pánská tílka

Módní stálice šatníků

Žádná moderní žena se neobejde bez tílek a triček ve svém šatníku. Tyto kousky jsou nepostradatelné především pro svoji kombinovatelnost. Jednoduché střihy unosíte ve volném čase, při sportu i do práce. Dámská tílka v netradičních barvách rozzáří váš všední kostýmek. Budete vypadat elegantně a trochu víc šik.

Při sportu a volnočasových aktivitách oceníte kvalitní materiál triček. Pánská trička s krátkým rukávem vyrobena z bavlny a jiných přírodních vláken vaší pokožce dají prostor dýchat. Vysoká savost těchto materiálů vám zajistí příjemný pocit po celý den i při náročnějších aktivitách. Dámská trička s krátkým rukávem jsou pro ženy nepostradatelným společníkem v posilovně, při běhání i na důležité schůzce.

Každý kus je originál

Není tričko jako tričko. Vybírejte z těch nejrůznějších střihů. Sama víte, co vám nejvíc sluší. K saku zvolte tričko s výstřihem do V. Na večírek pod svetřík nebo mikinu si oblečte tílko s holými zády, ať jste trochu svůdnější. K sukni se hodí tílka s tenkými ramínky, vystoupí tak vaše něžnost.

Pánská tílka muži využijí asi víc v aktivním životě. V pracovním světě asi většina nosí jednoduchá lehká trika nebo košile. Pro změnu můžou pánové vyzkoušet polokošile, které působí formálněji, ale unosíte je prakticky při každé příležitosti.

Pro každé roční období

Ať je léto nebo zima, v triku z Xfer je ti vždycky prima. Otřepaná fráze, ale na trika jak ušitá. Všichni se těšíme, až vyměníme zimní oblečení za letní. To, co nám ale zůstane a provází nás všemi ročními období, jsou právě tílka a trika. Věnujte tedy jejich nákupu více pozornosti a nebudete litovat.